看板 MaiKuraki 關於我們 聯絡資訊
I tsu ka wa yu me ga ka na u What are you hoping for Na mi da mo tsu yo ga ru Na ge su ru ko to ga de ki ru yo ne Fu ki mu ke ru ka ze no tsu yo sa ni ko ko ro ga yu re Se tsu na i o mo i to i ma ta ta katte ru Don't ask me why Do shi yo u mo na ku You are the first thing on my mind Love, day after tomorrow...I wish you knew A i ma i ni ka zatta ko do ba wa i ra na i Love, day after tomorrow...I need your back Ta da ki mi to o na ji ha ya sa de a yu ki ta i ka ra A n na ni o kotta ka o wa You never looked at me this way Hi to mi no o ku ni a ru shi n ke n na a i to a do ba i su Ko me n ne no hi to ko to Me ru de o kutta mo n ji sya He n ji wa ko na i ne Na mi da ga a fu re te ku Don't ask me why Do u shi yo u mo na ku I can't see the world, walking through Love, day after tomorrow...I wish you knew Ma yo wa zu ni su su mi ta i do n na ku ra ya mi mo Love, day after tomorrow...I need your back I ma ki mi o na ji hi ka ri o me za shi te i ru ka ra... Fu ri da shi ta a me ya sa shi ku sa se ru yo Kitto ya ku so ku shi ta hi ni wa Motto ki mi ni chi ka zu ki so shi te Ma yo wa zu ni i e ru Oh~Stay with me Love, day after tomorrow...I wish you knew I'm still in love,but you're gone, and now my heart is breaking. Love, day after tomorrow...I need you back My heart is waiting for your love,L.o.v.e one more day...... -- ※ 發信站: 批踢踢實業坊(ptt.csie.ntu.edu.tw) ◆ From: 203.203.38.172