看板 MaiKuraki 關於我們 聯絡資訊
u ta ga e ba u ta ga u ho do ni fu ka mi ni ha ma t te ku ko to ba sa e mo su do o ri shi te i ku na mo na i hi ga tsu zu ku ko n na ko to ja ko ko ro na ku shi te i ku a me ga ha ge shi ku ma u ya mi so u ni mo na i tsu ra ku te ki mi ga mi e na i ta to e i chi ni chi de mo a wa zu ni i ra re na i ho do ni ji bu n ni Baby I wonder why o mo i da sa se ru no wa wa su re ka ke ta a no yo ri so u hi bi so u Simply Wonderful o ta ga i ni i tsu no ko ro ka ra chi ga u mo no mi te ta? ii wa ke sa e yu ra yu ra u tsu ru na gu sa me ni mo na ra na i ko n na ko to ja ko ko ro na ku sh ite i ku ma ru de to be na i to ri a oi so ra to o ku te ki mi ga mi e na i i tsu ma de mo ka wa ra nu ya sa shi i e ga o ni mo do re ru yo u ni Baby I wonder why da re yo ri mo shi n ji te shi n ji te i na ku cha ki se ki wa ko nai so u Simply Wonderful I believe in you I close my eyes and see What we got to learn just to be... be myself I believe in blue I chose my key of life What we got to burn just to be... be myself ka ke nu ke ru ji ka n yu u ya ke no so ra ni tsu tsu ma re te i ma a ru ki da su ka ga ya ku a shi ta e Don't You See Just Simply Wonderful i tsu ma de mo ka wa ra nu ya sa shi i e ga o ni mo do re ru yo u ni Baby I wonder why da re yo ri mo shi n ji te shi n ji te i na ku cha ki se ki wa ko na i so u Simply Wonderful I can see the magic in your eyes I can feel the sunlight from your smile Trusting each other is just simply wonderful I can see the magic in your eyes I can feel the sunlight from your smile So beautiful, it's simply wonderful -- ※ 發信站: 批踢踢實業坊(ptt.csie.ntu.edu.tw) ◆ From: 203.203.38.172