看板 MaiKuraki 關於我們 聯絡資訊
so n ja na i!? i ma ka ra de mo ii ja na i!? ya re ru ko to o moo ta too ri ni yaa te mi yoo ki mi to de a u ma de na ni mo na kaa ta ke re do me o to ji te o mo u ii shyo ni i ki ru ba shyo ga a ru ka ra always a i o mu ne ni yuu ki o da shi te ta to e so re ga da me da to shi te mo ne No so re da ke ga ji bun ja nai Yes ka za mu ki ga ka waa ta i ma to bi ta too yu me ja nai!? a ki ra me zu soo ja nai!? sai go ma de da re de mo ha ji me wa ki zu ka na i ke do ka na ra zu ta do ri tsu ku ki mi no ko ko ro no na ka ni ki boo ga a ru ka ra ku ru shii to ki ko so ne ga i wa ka nau always soo shin ji te mi tsu me te mi yoo ta to e so re ga tsu ra i ko to de mo ne No so re da ke ga ji bun ja nai Yes ko no ii shun ko to ga a shi ta no ki mi ni na ru Sometimes you win Sometimes you lose It doesn't matter You make mistakes but for a reason There's a chance to be won God bless you for being yourself Sometimes life is so beautiful yeah always give my love always give my love to youalways give my loveꀊ -- ※ 發信站: 批踢踢實業坊(ptt.csie.ntu.edu.tw) ◆ From: 203.203.38.172