看板 MaiKuraki 關於我們 聯絡資訊
☆Come on ! Come on! Everybody party now Come on ! Come on! ko ko ni atsu ma tte Come on ! Come on! ki ma ma ni odo rou Come on ! Come on! And listen to the DJ nani wo ki ni shi na yan de ru no? su be te wa su re mi shi ra nu kimi to yume wo mi you naga re ru ase ga mune wo tsu tai kagaya ku ima Move your body, shake a shake your body Move your body to hazumu Move your body, shake a shake your body shake a shake a shake it to rhythm Move your body, shake a shake your body move your body pumpin' bass Move your body, shake a shake your body And listen to the DJ ☆Come on ! Come on! ko no ma ma yoru a ke ni Come on ! Come on! kimi wo tsu re sa ri Come on ! Come on! wumi ma de to ba sou Come on ! Come on! And listen to the DJ hitori ki ri de na i te na i de min na e sho ni tano shi mou yo kyo mo su gu ni sa tte shi mau da ka ra Mn ho ra je e kao de i you Move your body, shake a shake your body Move your body to atsuku Move your body, shake a shake your body shake a shake a shake it to nosete Move your body, shake a shake your body move your body kickin' beat Move your body, shake a shake your body And listen to the DJ Come on ! Come on! kami wo na bi ka se Come on ! Come on! su asi no ma ma de Come on ! Come on! odo ru yo mu zya ki ni Come on ! Come on! And listen to the DJ *Two to the front Two to the right Turn to the left Turn to the left Then shake tonight -- ※ 發信站: 批踢踢實業坊(ptt.csie.ntu.edu.tw) ◆ From: 203.64.138.27