精華區beta lyrics 關於我們 聯絡資訊
I Will Be With You I Will Be With You * Kimi ga mukou de waratta Yume no tokedashita sekai de Tooku ni mieru boku ga sora o tonda Tomo ni itami o nakushita Boku no mune wa tada kogoesou na Yuganda aibu wa such a wave of my joy I just wanna laugh again in other way Toki ga katte ni ubatteku you na maybe a kind of mistake Iyameru you ni kimi wo dakishimeta I will be with you, darling with you Atasha alone Ari kitari no tabi no hate ni Atasha hold on me baby I will be with you, darling with you Atasha alone Yume no tsuzuki to ai o kimi e Sora wa nageiteru bakka Ano hi mujou naru violence Amaku mi o yojiru akui nante I just wanna love again in other way Mune ga katte ni egutteku you na maybe a kind of mistake Madobe kara kimi to maiorita love again Fukashigi na tenderness my baby can you feel me tonight? Toki ga tada boku o kizamitsuzukeru Segamu you ni kimi wo dakishimeta I will be with you, darling with you Atasha alone Ari kitari no tabi no hate ni Atasha hold on me baby I will be with you, darling with you Atasha alone Arittake no ai no hate ni Kimi to yume o mita I will be with you, darling with you Atasha alone Yume no tsuzuki to ai o kimi e * repeat -- ※ 發信站: 批踢踢實業坊(ptt.csie.ntu.edu.tw) ◆ From: 218.166.92.168