精華區beta lyrics 關於我們 聯絡資訊
oh, you ate one, too Mune no naka genkai no groove slipping so smoothly gou wo kurau mo through Kimi de naku tomo saitei na food you got it, oh yume wa snack Sore mo baby, not so long ago act like a goose nakare do need (need) Yamanu holic * maybe, baby gonna take me around I don't wanna get screwed and lost maybe, baby gonna mess me around I don't wanna be twisted and fed oh, fool oh, you ate one too Kagirinaki honey soumei na nude Amaesou de black toraesou de miss it (miss it) Kimi mo yoku eru junkan sa re-examination hey, hey, hello, baby Hajimeyou ka swallow soko ni aru sa window Tairageta love-potion No. 19 Yudane you na roukai na fried-humpty-dumpty flesh out of bones * repeat oh have you tasted baby? tell me how you feel Kimi mo ima nara kitto fully loaded yes, you ate one, too maybe, baby gonna take me around I don't wanna get screwed and lost maybe, baby gonna mess me around I don't wanna be twisted and fed maybe, baby gonna hang me around I just wanna be scarred and damned oh, fool -- ※ 發信站: 批踢踢實業坊(ptt.csie.ntu.edu.tw) ◆ From: 218.166.92.168