看板 lyrics 關於我們 聯絡資訊
Serebro - Mi Mi Mi ------------------------------------------ Artist/ Serebro Album/ СИЛА ТРЁХ Release/ June 14, 2013 Writer/ Maxim Fadeev, Olga Seryabkina Producer/ Maxim Fadeev ------------------------------------------ Mimimimimimimi Mimimi only mimi Mimimimimimimi Mimimi sexy mi Mimimimimimimi Mimimi only mimi Mimimimimimimi Mimimi sexy mi Mimimimi Hush now! I can, motherocker give u complete bliss! I got your “Wow wow!” Look at my bottom, give it a kiss… I am so super pupper drupper, I'm the front girl in round! I am so cool with my fashion pink lips Stacking money rolls down… All the boys say: “Wow wow!” Girls in the back say: “Wow wow!” Enter the party, Call me dandy candy cause I'm high, high! I am so super pupper drupper, I'm the front girl in round! I am so cool with my awesome big tits On the ground! Mimimimimimimi Mimimi only mimi Mimimimimimimi Mimimi sexy mi Mimimimimimimi Mimimi only mimi Mimimimimimimi Mimimi sexy mi Yo yo I pull up in Lamba! I pull up in my Louboutin! I pull up phone in my hand and ice on my bracelet and all I've got… I am so super pupper drupper I'm the front girl in round I am so cool with my sexy bad hips When I am walking down All the boys say: “Wow wow!” Girls in the back say: “Wow wow!” Enter the party, Call me dandy candy cause I'm high, high! I am so super pupper drupper, I'm the front girl in round! I am so cool with my awesome big tits On the ground! Mimimimimimimi Mimimi only mimi Mimimimimimimi Mimimi sexy mi Mimimimimimimi Mimimi only mimi Mimimimimimimi Mimimi sexy mi Mimimimimimimi Mimimi only mimi Mimimimimimimi Mimimi sexy mi Mimimimimimimi Mimimi only mimi Mimimimimimimi Mimimi sexy mi Mimimimimimimi Mimimimimimimi Mimimimimimimi---- Mimimimimimimi Mimimimimimimi Mimimimimimimi---- Mimimimimimimi Mimimimimimimi Mimimi only mimi Mimimimimimimi Mimimi sexy mi Mimimimimimimi Mimimi only mimi Mimimimimimimi Mimimi sexy mi -- ※ 發信站: 批踢踢實業坊(ptt.cc), 來自: 58.114.74.112 ※ 文章網址: https://www.ptt.cc/bbs/lyrics/M.1462981266.A.657.html